Ana Sayfa | Hakkımızda | Yeni Üyelik | Alışveriş Sepetim | Müşteri Hizmetleri | Yardım | İletişim
Fırsatları Kaçırmayın!
KAMPANYALI ÜRÜNLER
Ucuzluktan Yararlanın
İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
Sorunsuz Alışveriş
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Türkiye'nin Her Yerine Tüm Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA !
0 262 759 18 08
Çağsan Merdiven Online Satış Mağazası olan www.MERDIVENONLINE.com'a Hoş Geldiniz.. Artık dilediğiniz ve seçtiğiniz ürünleri, evinizde ya da iş yerinizde, 128 bit SSL koruması ve ÇAĞSAN MERDİVEN güvencesi ve kalitesiyle satın alabilirsiniz.. "Ev, Ofis ve Hobi Merdivenleri, Çatı Merdivenleri, Profesyonel Merdivenler, İskele Sistemleri"
Hakkımızda

Hakkımızda

Çağsan Merdiven yetkinliklerini ve kaynağını 1980‘den bu yana geçmişten ve halen devam eden faaliyetlerden alan, ancak geleceğini içinde bulunduğu sektörün hızla gelişen iş fırsatları ile teknolojik gelişimini dikkate alarak kurgulayan bir şirkettir.

Faaliyet alanları; Alüminyum Profesyonel  Merdivenler, Modüler İskele Sistemleri, Ev, ofis içi kullanım Merdivenleri, Dış cephe Asma  İskele elemanları, Döner ve Omurgalı Merdivenler, Endüstriyel Tesisler için isteğe özel platform ve geçiş elemanları, Stok Sahaları için çözümler ve bunlarla ilgili tüm  ekipmanlarının ar-ge çalışmaları, tasarımı, üretimi ve pazarlamasıdır.

1983 yılında kurulan Çağsan Merdiven,1992 yılından itibaren yeniden yapılanma çalışmalarına başlamıştır. Bununla birlikte Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki yeni tesisine taşınarak, toplam kalite anlayışını tüm çalışanlarına,tedarikçilerine ve müşterilerine yaymaya çalışmaktadır. Ayrıca TSE –EN131 belgesini alarak standartlarını dünyanın en ileri ülkelerinin seviyesine ulaştırmıştır. Ürün ve üretim teknolojisi üzerine araştırma geliştirme çalışmaları, mesleki eğitim çalışmaları, pazar araştırmaları ile sektörel çevre ilişkilerinin güçlendirilmesi çalışmalarına ağırlık verilmiştir.

Bu çalışmaların sonucunda elde edilen bilgi, deneyim ve geliştirilen yetkinliklerle Çağsan Merdiven yeni ve köklü atılımlar için özgüven ve kaynak sağlamıştır. 2003 yılından itibaren “2020’ye Doğru Yeniden Yapılanma ve Gelişim Projesi” başlatılmıştır.

 Kalite Politikamız:

Sektördeki gelişmeleri ve dünyadaki konjonktürü yakından takip eden firmamız, hizmet verdiği sektörlerdeki müşterilerinin gereksinimlerini dikkate alan bir yaklaşımla hareket etmektedir. Bunun gereği olarak önceliğimiz tüm anlamlarıyla kalitedir. Kalite bizim için müşterilerimizin beklentileridir. Bu beklentilerin her zaman karşılanacağı bizim güvencemiz altında olacaktır.

Ürünlerine TSE –EN131 kalite sistemini gerekli testler ve işlemler sonucunda almaya hak kazanan firmamız, toplam kalite anlayışını da tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, bayi ve müşterilerimize yaymaya çalışmaktadır. Ayrıca üretim alanlarımızdaki tüm departmanlarda; iş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminin ve çevreye duyarlılık sisteminin uygulanması önceliklerimiz arasındadır.

TSE-EN131  belgesi ile üretim ve tasarım standartlarımızı dünyanın en ileri safhalarına taşımış bulunmaktayız. Hedefimiz portföyümüzde bulunan bütün ürün gamını da belgelemektir.

 Çalışanlarımız yaptıkları işin kalitesine özen göstermesi ve kaliteyi artıracak çalışmalara gönüllü katılmaları için teşvik edilmeye devam edilecektir.

Saygılarımızla,ÇAĞSAN MERDİVEN VE ERİŞİM EKİPMANLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 

Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım Meriç Cad. No:1 Mualimköy-Gebze-KOCAELİ

Tel: 0 262 759 18 08 (pbx)
Fax: 0 22 759 18 78

info@merdivenonline.com   --  bilgi@cagsanmerdiven.com.tr

Ana Sayfa | Hakkımızda | Yeni Üyelik | Alışveriş Sepetim | Müşteri Hizmetleri | Yardım | İletişim
ÇAĞSAN MERDİVEN ve ERİŞİM EKİPMANLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Dilovası Org. San. Böl. 3. Kısım Meriç Cad.
No:1 Muallimköy-Gebze-KOCAELİ