• Sepet icon 0
    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Hakkımızda

1983 yılında kurulan Çağsan Merdiven,  yeniden yapılanma çalışmaları doğrultusunda 1992 yılından itibaren Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerine taşınmıştır. 

2012 yılında Dilovası Organize Sanayi Bölgesindeki yeni tesisine taşınan Çağsan Merdiven faaliyetlerine burada devam etmektedir

Sürekli gelişen ve büyüyen yapımızla 2016 yılının Mayıs ayında Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde temelleri atılan ikinci tesisimiz, 2017 yılının Temmuz ayında ilk üretimini yaparak hizmet vermeye başlamıştır.

Fabrikamız, sektöründeki tüm firmalara hizmet verebilecek kapasitede Test Laboratuvarı ve Ar-Ge birimiyle sektöründe ilk ve tek olma özelliği taşımaktadır. 

Türkiye pazarında lider konumda olan Çağsan Merdiven 40’ın üzerinde ülkeye yaptığı ihracatları ile küresel pazarda söz sahibi bir üretici olma yolunda ilerlemeyi sürdürmektedir.


Faaliyet alanları

Alüminyum Profesyonel Merdivenler, Modüler İskele Sistemleri , Ev, ofis içi kullanım merdivenleri Endüstriyel tesisler için isteğe özel platform ve geçiş elemanları ve yüksek mukavemetli teknolojik erişim ürünleri Stok Sahaları için çözümler ve bunlarla ilgili tüm ekipmanlarının Ar-ge çalışmaları, tasarımı, üretimi ve pazarlaması faaliyet alanlarımız içerisindedir.

Kalite Anlayışımız


Sektördeki gelişmeleri ve dünyadaki konjonktürü yakından takip eden firmamız, hizmet verdiği sektörlerdeki müşterilerinin gereksinimlerini dikkate alan bir yaklaşımla hareket etmektedir. Bunun gereği olarak önceliğimiz tüm anlamlarıyla kalitedir. Kalite bizim için müşterilerimizin beklentileridir. Bu beklentilerin her zaman karşılanacağı bizim güvencemiz altında olacaktır.

2014 yılında üretimde kalite standardını belirleyen Avrupa merkezli kalite belgelendirme kuruluşu TÜV SÜD tarafından EN131 belgelerini almaya hak kazanan Çağsan Merdiven kalite konusundaki başarısını perçinlemiştir.
 

 

  •     
  •      
  •     
  •     
  •     
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.